KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177084
nr 1417 7084
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad A Lagerman. Olja på pannå, 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:45:21
100 kr
150 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman